BOG Auto
Vilniuje veikiantis BOG Auto atlieka mobilią automobilių patikrą prieš pirkimą Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Į automobilio vietą atvykstama su profesionalia diagnostine įranga, o patikra apima kėbulą, variklį, pavarų dėžę, važiuoklę, elektroniką, dokumentus ir bandomąjį važiavimą. Sudėtingesniems atvejams naudojamas endoskopas, dūmų generatorius ar CO₂ testeris. Tikrinami ir hibridiniai bei elektriniai automobiliai. Po apžiūros pateikiamos nuotraukos, vaizdo medžiaga ir aiški rekomendacija dėl tolimesnio sprendimo.
Daugiau automobilio patikros specialistų Vilniuje
Dažniausiai užduodami klausimai
Atsakymai apie BOG Auto teikiamą auto patikrą prieš pirkimą.
Kokiuose miestuose BOG Auto atlieka automobilio patikrą?
BOG Auto pagrindinė veiklos vieta – Vilnius, tačiau prireikus atlieka automobilio patikras ir kituose Lietuvos miestuose. Tikslią atvykimo kainą į jūsų nurodytą vietą patikslins susisiekus tiesiogiai.
Kiek kainuoja automobilio patikra pas BOG Auto?
BOG Auto bazinė patikra kainuoja nuo 130 €. Galutinė kaina gali priklausyti nuo automobilio tipo ir pasirinktų papildomų paslaugų.
Kas įeina į BOG Auto patikrą?
Į bazinę kainą įeina išsami automobilio techninės būklės patikra - tarp jų automobilio patikra prieš pirkimą ir kėbulo ir dažų patikra - padedanti įvertinti automobilio būklę prieš perkant.
Ar BOG Auto siūlo papildomas paslaugas?
Taip, priklausomai nuo poreikio galima užsisakyti ir papildomų paslaugų, pavyzdžiui, auto paieška pagal poreikį.
Naudingi straipsniai apie automobilio patikrą
Ekspertų patarimai, praktiniai gidai ir svarbiausi dalykai, kuriuos verta žinoti prieš perkant naudotą automobilį.

Ką reikia žinoti prieš perkant automobilį iš JAV?
Kaip įvertinti JAV aukciono istoriją, žalos tipą, remonto kokybę ir dabartinę automobilio būklę.
Skaityti straipsnį →
Kaip atpažinti skendusį automobilį?
Požymiai, kurie gali išduoti vandens žalą, paslėptus salono, kėbulo ir elektronikos pažeidimus.
Skaityti straipsnį →
Automobilio pirkimo-pardavimo sutartis: ką patikrinti?
Kaip sudaryti sutartį internetu, kada verta turėti PDF formą ir ką būtina patikrinti prieš pasirašant.
Skaityti straipsnį →